banner339
banner274

Altyapı ve çevre düzenlemesi

Yapımı tamamlanarak eğitim vermeye başlayan Adnan Menderes Üniversitesi(ADÜ) Kuşadası Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksek Okulu’nun yeni binasının alt yapı ve çevre düzenleme çalışmaları Kuşadası Belediyesi tarafından yapılıyor.

Altyapı ve çevre düzenlemesi
banner401
banner427

Kuşadası"nın en güzel yerlerinden birinde yer alan ve yapımı Global Holding tarafından gerçekleştirilen üniversite kampüsünün ilk bloğunu oluşturan inşaatın tüm alt yapı ve çevre düzenlemesi ise Kuşadası Belediyesi tarafından gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda üniversite kampüsüne bağlanan yollar ile çevre düzenlemesi çalışmaları Belediye ekipleri ve iş makineleriyle devam ediyor. Çalışmaların çok kısa sürede tamamlanarak üniversite kampüsünün her yönüyle mükemmel bir görüntüye kavuşması bekleniyor.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanı M. Esat Altungün, “Kuşadası"nın en güzel noktalarından birinde yer alan üniversite binası inşaatı tamamlanarak, taşınma işlemi bitti ve eğitim başladı. Ancak binanın bazı alt yapı ve çevre düzenlemeleri eksik kaldı. Bunları da Belediye olarak biz üstlendik ve hemen çalışmalara başladık. En kısa sürede çalışmalarımızı tamamlayarak alt yapı ve çevre düzenlemesini üniversiteye yakışan bir şekilde teslim edeceğiz” dedi. / iha

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2009, 13:57
banner218