banner274

Alpargun: Sözlerim yanlış anlaşıldı

Aydın Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Alp Alpargun, Gökhan Kırdar’ın ‘Süper İncir’ projesine destek vereceği yönündeki sözlerinin yanlış anlaşıldığını belirtti.

Alpargun: Sözlerim yanlış anlaşıldı
banner296

‘Süper İncir’ film projesiyle ilgili olarak Gökhan Kırdar’ın yaptığı açıklamaları değerlendiren Aydın Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Alp Alpargun, “Aydın kamuoyunun büyük desteğini alan uzun metrajlı ‘Süper İncir’ filmi projesinin Gökhan Kırdar’a iletildiğini duydum. İl Genel Meclisi’nde projeyle ilgili sunum yaparken bana bu projede hiç Aydınlı bir sanatçının yer alıp almayacağı sorulduğunda bir Aydınlı olarak kendisinden gurur duyduğumuz Gökhan Kırdar’dan proje için destek isteyeceğimizi söyledim. Çok yoğun bir programı olduğunu öğrendiğimiz Sayın Kırdar’dan destek beklentimize dair açıklamam sanki bir görüşme olmuş gibi yansıtıldı. Böyle bir yanlış anlamaya neden olduğum için hem Aydınlılardan hem de Gökhan Kırdar’dan özür diliyorum” dedi.
“AYDINLI OLMAKTAN GURUR DUYDUĞUNU SÖYLEMİŞTİ”
Göhan Kırdar’ın 09.09.2009-Dünya Aydınlılar Günü’nde Aydınlılarla buluştuğunu hatırlatan Alpargun, “Bende çok beğendiğim Gökhan Hırdar’ı konserine giderek izlemiştim. Kendisi o gün ‘Ben Güzelhisar Mahallesinin sokaklarında büyüdüm. Aydınlı olmaktan gurur duyuyorum’ demişti. Kendinin bu sözleri ‘Süper İncir’ projemiz için bizlere umut verdi. Aydınlılığıyla gurur duyan Kırdar’ın böyle bir projeye mutlaka destek vereceğini ümit ettiğim için böyle bir açıklama yapmıştım. Tekrar kendisinden özür diliyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2012, 13:13
banner218
google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k