banner339
banner274

Alıcık, sorunları dinliyor

Nazilli’ye hizmet için geldim diyen Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, halkın sorunlarını kahvehanelerde ve ev ziyaretlerinde dinliyor.

Alıcık, sorunları dinliyor
banner401
banner427

Nazilli"de her gün onlarca kahvehane ve ev ziyareti gerçekleştiren Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, hem işyerlerinin kontrolünü hem de vatandaşların mahalledeki sorunlarını ve isteklerini istişare yaparak yerinde çözüme ulaştırmaya çalışıyor.
Vatandaşın yaşadığı sıkıntıları yerinde görmek için bu toplantı ve gazileri düzenlediğini açıklayan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, “Her gün işyerlerinin kontrollerini yapmaya çalışırım. Bu kontrollerde vatandaşlarımız için yapmış olduğumuz işleri, kendileri için veya mahalle olarak ne gibi faydası ve ne gibi zararları oldu şeklinde istişare yaparım. Vatandaşların isteklerini yapabiliyorsak karara varıp çalışmalarımızı yerinde inceleyerek başlatıyoruz. Nazilli Belediyesi olarak Nazilli Halkının isteklerini yerine getirmek ve bunları yapmak için elimizden geleni yapıyoruz. Nazillinin ve Nazillililerin daha iyi bir yerlere gelmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.
Başkan Alıcık, mahalle gezileri sırasında sokakta oynayan çocuklara boyama kitabı dağıtarak minikleri mutlu etti.

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2010, 15:14
banner218