banner339
banner274

Aktakka şehri atla dolaşıyor

Aydın’ın en ilginç beldelerinden biri olan Dalama’nın 2 dönemdir reisliğini yapan Nihat Aktakka, başarılı çalışmalarının yanı sıra atlara olan düşkünlüğü ile dikkat çekiyor.

Aktakka şehri atla dolaşıyor
banner328

Tarımın yanında hayvancılığın en önemli uğraş olduğu Dalama beldesinde, Belediye Başkanı Nihat Aktakka mecbur kalmadıkça makam otosu kullanmıyor. İşe atla gelip giden Belediye Başkanı Nihat Aktakka, şehir merkezinde de zaman zaman atla dolaşıyor. Belde sakinlerinin oldukça alışık olduğu bu durum dışarıdan gelenlerin dikkatini çekse de, Dalama Belediye Başkanı Nihat Aktakka, atla dolaşmanın ve ata binmenin hem stresi yok ettiğini, hem de bu şekilde çalışırken de spor yapabildiğini söyledi.
Çocukluğundan beri hayvanlara ve özellikle rahvan atlara ilgi duyduğunu belirten Belediye Başkanı Nihat Aktakka, “Küçüklüğümden beri iyi bir biniciyimdir. Eskiden tatillerde ve hafta sonları ata binerdim. Belediye başkanı seçildikten sonra bende tatil ve mesai mefhumu kalktı. Bu nedenle artık fırsat buldukça ata biniyorum” diye konuştu. iha

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2010, 13:57
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k