banner116
banner92

ADÜ'ye hayırsever desteği

Aydınlı bir hayırsever tarafından Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Uygulama ve Araştır Hastanesine yapılacak bağış sayesinde ‘Yanık Tedavi ve Onkoloji’ üniteleri hizmete açılacak.

ADÜ'ye hayırsever desteği
banner94
banner26

2010 yılı Ocak ayında yeni binasına taşınan ve 14 Mayıs 2010 tarihinde Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından hizmete açılan ADÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesi"ne vatandaşların bağış ve destekleri artarak devam ediyor. Son olarak isminin açıklanmasını istemeyen Aydınlı bir hayırsever vatandaşın ADÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesi"ne yapacağı bağışla, hastane bünyesinde kurulması planlanan “Yanık Tedavi Ünitesi” ve “Onkoloji Ünitesi” proje çalışmaları başlatıldı.
ADÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesi"nde devam eden çalışmalar hakkında bilgi veren ADÜ Rektörü Prof. Dr. Şükrü Boylu, “Bu hayırseverimizin hastanemize taahhüt ettiği 300 bin TL bize ulaştı. Bu bağışla Yanık Tedavi Ünitemizi halkımızın hizmetine sunacağız. Onkoloji Ünitesi için ise hayırsever bir vatandaşımız hastane binasının dışında ayrı bir bina yaptırmayı taahhüt etti. bu ünitenin bina dahil tüm maliyetini bu hayırseverimiz karşılayacak. Bu üniteleri en kısa sürede hayata geçirmeyi planlıyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2010, 16:44
banner118