Teknede doğum günü planlamak son zamanlarda oldukça popüler bir hale geldi diyebiliriz. İnsanların sevdikleri ile birlikte farklı ve çok özel bir doğum günü kutlaması yapmak için tekneleri tercih etmeye başlamasıyla bu amaçta hizmet veren firmalar da gün geçtikte artmaktadır.

Özellikle gençlerin daha çok rağbet gösterdiği teknede doğum günü organizasyonları, kişilere eşsiz deniz manzarası ve deniz havası ile birlikte denizin ortasında doğum günü kutlamasının fırsatını sunuyor. İster yanınızda yalnızca 2 kişilik doğum günü organizasyonu ile isterseniz de büyük bir grup halinde düzenlenebilen doğum günü organizasyonlarında tekne firmaları belirli bir güzergâh boyunca giderken son durağa gelindiğinde doğum günü sonlanmış oluyor. Sevdikleri ile kendisini şımartmak veya sevdikleri tarafından büyük ve çok özel bir sürprizle teknede doğum günü kutlamak kulağa oldukça hoş geliyor.

Teknede doğum günü organizasyonlarında öncelikle kaç kişilik bir doğum günü partisi olacağı belirleniyor. Ardından almak istediğiniz çeşitli hizmetler firmalara iletiliyor. Teknede doğum günü organizasyonları düzenleyen firmaların, bu muhteşem anı daha da iyi kılabilmek için pek çok farklı hizmeti bulunuyor. Teknede doğum günü fiyatları tüm bu hizmetlerin seçilmesinin ardından belli oluyor. Sizi kalkış limanından alan tekne diğer varış noktasına doğru harekete geçiyor ve bu esnada seçilen hizmetler ile birlikte doğum günü kutlamaları gerçekleşiyor. Teknede doğum günü kutlamayı özel kılan hizmetler bulunuyor. Bunlar;

●      İstenilen doğum günü pastası

●      Çeşitli süslemeler

●      Yemekli veya yemeksiz

●      Alkollü veya alkolsüz

Emniyet'ten promosyon açıklaması Emniyet'ten promosyon açıklaması

●      Lazer gösterisi

●      Havai Fişek

●      Canlı müzik veya müzik sistemi

●      Özel gösteriler

●      Profesyonel fotoğraf ve video çekimleri

●      Boğaz turu

Tekne Doğum Günü Sürprizi

Teknede doğum günü kutlamaları içerisinde tamamen planlı şekilde yapılan organizasyonlar dışında doğum günü sahibine sürpriz olarak hazırlanan kutlamalar da bulunuyor. Tekne doğum günü sürpriz etkinliklerinde öncelikle etkinliğe katılacak kişi sayısı, verilecek hizmetler ve sürpriz için önceden bir planlama yapılması gerekiyor. Tüm her şeyin planlanmasının ardından teknede sürpriz doğum günü kutlamasının hazırlık aşaması tamamlanmış oluyor.

Detaylı bir şekilde tüm gereklilikler tekne içerisinde hazır hale getirilerek çeşitli süslemeler ve özel gösteriler hazırlanıyor ve sevdiklerinin onun için hazırladıkları teknede sürpriz doğum günü kutlaması harika bir şekilde gerçekleşmiş oluyor.

Teknede Doğum Günü Nasıl Yapılır?

Teknede doğum günü nasıl yapılır? Diye merak ediyorsanız eğer bu hizmeti veren tekne firmaları, sizin için her detayı düşünüyor ve pek çok farklı hizmet sunuyor. Müzik sistemi, süslemeler, yemek ve atıştırmalıklar, içkiler, özel gösteriler gibi daha birçok hizmet seçme şansı sunan firmalardan teknede doğum günü partisi planlayan kişiler dilediklerini seçebiliyor ve bu hizmetlere denk gelen ücreti ödeyerek muhteşem bir doğum günü geçirebiliyor. Profesyonel fotoğraf ve video hizmeti ile bu harika günü ölümsüzleştirebiliyor.