Meteoroloji peş peşe uyardı! Yoğun kar yağışı geliyor Meteoroloji peş peşe uyardı! Yoğun kar yağışı geliyor

Sibel ve Yasin Küçük çiftinin 3. çocukları Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde özel bir hastanede dünyaya geldi. Ailenin iddiasına göre sezaryenle doğum yapıldığı sırada küçük Deniz'in alnında ömrü boyunca silinmeyecek kesik izi kaldı. Aile Çorlu Adalet Sarayı’na giderek sorumlular hakkında şikayetçi olurken soruşturma sürüyor.

Avukat Gizem Gonce olayla ilgili konuşurken, ‘Bu durum doktor ihmali sonucu meydana geldi. Doktor sezaryen için müvekkilimin karnını keserken çocuğun başını kesmiş. Deniz şu an bir buçuk yaşında. Ameliyat sonrası baş ağrıları da meydana geliyor.’ ifadelerini kullandı.

Baba Yasin Küçük yaşadıkları süreci anlatırken doktorların ameliyatta bebekte küçük bir kesik olduğunu söylediklerini ancak yaklaşık 50 dikiş izi olduğunu söyledi. Baba Küçük, '15 santim neşterle kesmişler. Doktor eli ile çıkartırken yırtılma meydana gelmiş. Ameliyattan sonra 4-5 doktor geldi, çocuğun kafasında biraz çizik var dediler. Yoğun bakıma gittiğimde bandajları açtırdım. Biraz değil, 15 santim kesik ve 50 dikiş vardı. Bize yalan konuştular.' şeklinde konuştu.