• BIST 109.330
 • Altın 155,894
 • Dolar 3,8638
 • Euro 4,5501

  TEB'e nezaket ziyareti

  06.03.2009 11:04
  Türkiye İşçi Emeklileri Derneği (TİED) Nazilli Şube Başkanı Cahit Coşkun Türk Ekonomi Bankası (TEB) Nazilli Şubesini ziyaret etti.
  TEBe nezaket ziyareti
  TEB'e nezaket ziyareti TEB'e nezaket ziyareti TEB'e nezaket ziyareti

  Ziyarette konuşan TİED Nazilli Şube Başkanı Cahit Coşkun TEB"e emeklilere sağladığı kolaylıklardan dolayı teşekkür etti.
  İşçi emeklilerine yönelik yapmış oldukları çalışmalardan dolayı TEB"den çok emnun olduklarını ifade eden TİED Nazilli Şube Başkanı Cihat Çoşkun, banka çalışmaları hakkında da yetkililerden bilgi aldı.
  TEB Nazilli Şube yöneticisi Rüştü Salim Sarp, Türkiye çapında 350 şubeleri bulunduğunu ve TEB"in Türkiye"nin kuruluşu itibari ile en eski bankalarından birisi olduğunu söyledi. Ziyarette TİED üyelerine sağladıkları kolaylıklardan da bahseden Sarp, “Türkiye çapında 350 şubemiz var. Bankamızın kuruluşu 1927"lere dayanıyor. Bizim kendi tabirimizce KOBİ dediğimiz kanat, büyük ticaret dediğimiz kanat, küçük işletme dediğimiz kanat bireysel dediğimiz kanattır. Şu anda biz piyasayı destekleyen konumdayız. Çünkü gelişmesi açısından destekleyen yapıdayız. Bizim kendi interlandlarımız da bir takım ziyaretler var. Emeklilerle ilgili bu tip dernekler var. Ama maaş anlaşmaları üzerinde yetkisi olmadığı için yetkilendirmede şu an ferdi çalışıyorlar. Bunlar emekliye biraz daha destek olma adına maliyetleri biraz düşürebilme adına yapılan işlemlerdir. 2009"un ilk çeyreğinde bu düzenlemeler biter. Biz bu sistemin içersine 2008 yılında girdik. Bizlerde maaş ödeyen banka statüsüne girdik. Özel bankalar ise bize göre biraz daha rahattır” dedi.
  Yaklaşık bir saat süren ziyaretin sonunda Şube Yöneticisi Rüştü Salim Sarp ve Bireysel Portföy Yöneticisi Cüneyt Kasap, Dernek Başkanı Coşkun"a halı dokuma bir Atatürk portresi hediye ettiler.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim