Survivor All Star'da ilk eleme adayı Özgür Tetik, ikinci eleme adayı Seda Ocak olmuştu. Son bölümde hangi takımın dokunulmazlığı kazandığı ve konseyde kimin haftanın üçüncü ve dördüncü eleme adayı olduğu merak edilip araştırılıyor. Peki, 26 Mayıs Mayıs Survivor All Star 125. bölümde kim eleme adayı oldu, dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Survivor All Star eleme adayları kim oldu? Dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Seda, "İsmim yazıldıysa dibine kadar hak ederek o potadayım. Çok eminim bundan. Hastalığım mı sebep yoksa gerçekten bu ara elim mi tutmuyor, bilmiyorum. Oyunları alamıyoruz. Olması gereken oldu. "

Dönüş başladı! 43 ilin geçiş güzergahında trafik kilitlendi Dönüş başladı! 43 ilin geçiş güzergahında trafik kilitlendi

Seda'dan sonra hastalığa yakalanan Özgür, şu ifadeleri kullandı: İnsanın biraz kendini güçlü hissetmesi de gerekiyor. Biz sırayla; Damla, Ogeday, Seda ve ben hasta olduk. Şu anda şurada yatak olsa yığılacak haldeyim. Parkuru geçip, nasıl atış yapacağım benim için bile muhakkak. Yaşayıp göreceğiz artık. " dedi.

Dokunulmazlık oyununda yemek ödülünün yanında iletişim ödülünün de olduğunu öğrenen Merve Aydın gözyaşlarını tutamadı. Merve Aydın, "Evet azaldı, belki bitecek, 2 hafta kaldı şurada ama insan gerçekten çok özlüyor burada.

Survivor All Star'da geçtiğimiz akşam haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu kıyasıya mücadeleye sahne oldu. Üçüncü ve dördüncü eleme adaylarının belirleneceği dokunulmazlık oyununu kazanan takım aynı zamanda iletişim ödülünün de sahibi oldu. dokunulmazlık oyununda fark geldi. Kırmızı Takım 12-5'lik skorla galip geldi.

ELEME ADAYLARI Haftalık performansa göre seçilen 3. eleme adayı Batuhan Karacakaya, Mavi Takım'da başka yarışmacı olmadığı için de Ogeday otomatik olarak dördüncü eleme adayı oldu.

Batuhan Mavi Takım'ın geldiği duruma şu sözlerle isyan etti: Hiç memnun değilim. Biz 6-0 yapılacak bir takım değiliz. Harbiden üzülüyorum.

Dördüncü eleme adayı olan Ogeday ise şunları söyledi: İlk defa düelloya giriyorum. Böyle olması gerekiyormuş. Hiçbir korkum yok."