Survivor All Star'da ilk eleme adayı Avatar Atakan, ikinci eleme adayı Ogeday Girişken, üçüncü eleme adayı Merve Aydın, dördüncü ve son eleme adayı Hilmi Cem İntepe olmuştu. Birbirinden güçlü isimlerin yarıştığı bu düello adeta şampiyonlar ligi gibi. Adaya kimin veda edeceği ise merak konusu. Peki, Survivor'da kim elendi, adaya kim veda etti?

Survivor'ın nefes kesen 'All Star' sezonunda son 8'e; Yunus Emre Özden, Seda Ocak, Nefise Karatay, Batuhan Karacakaya, Hilmi Cem İntepe, Ogeday Girişken, Merve Aydın ve Avatar Atakan kalmıştı. 1 kişi yarışmaya veda etti. Survivor All Star 2024 sezonunda son 8 yarışmacı kaldı. Bu akşam ise biri adaya veda edecek. Peki Survivor'da bu akşam kim elendi?

'KENDİMİ BUGÜNLERE HAZIRLADIM' Avatar Atakan, "Hem kalmak hem de gitmek için çok güzel bir pota. Bakıyorum, 4 tane çok iyi yarışmacı var. Diğer yarışmacılarımız da tabii çok iyi ama şu anda ki potaya baktığında şampiyon kardeşim Hilmi Cem, şampiyon kardeşim Ogeday, şampiyon yarısı, finalist Merve ve ben. İnanılmaz bir pota." dedi.

Farah Zeynep Abdullah'tan Mehmet Ali Erbil'in yeni programına sert tepki Farah Zeynep Abdullah'tan Mehmet Ali Erbil'in yeni programına sert tepki

Hilmi Cem İntepe, "Sert bir pota, sert bir düello. Ne olacağı asla belli değil. Rakibim çok sert, yıllarını Survivor'a vermiş birisi. Sevdiği atışları da seçecek, biliyorum. Güzel bir karşılaşma olacak."

Merve Aydın, "Düello arenası gerçekten çok heyecanlı ve adrenalini çok yüksek bir yer. Burayı seviyorum, 5. kez düelloya giriyorum. Rakibim şampiyon Hilmi Cem, gerçekten çok iyi bir yarışmacı. Onunla yarışacağım için de gerçekten gururluyum. " dedi.

Ogeday Girişken, "Atışları seçmenin avantajı var ama tabii ki de bu son 8 çok güçlü. Bu son 8'e kalabildiysek zaten hemen hemen herkes bir çok atışı yapabiliyor ki buradalar. "

Düellonun ilk turunda Hilmi Cem, Merve Aydın'a 5-4 mağlup oldu. Ogeday da, Atakan'a karşı 5-3 galip geldi. Düellonun final turunda 6-4 Atakan'a yenilen Hilmi Cem İntepe elenen isim oldu.

Hilmi Cem İntepe, "Kısmetten öte köy yok. Elimden geleni yaptım, savaştım. Hiç hazır değildim Murat, sen daha iyi biliyorsun. Normalde diğer 3 Survivor'ıma makine gibi hazırlanıp geldim ama bu sefer bir telefonla ansızın çıkıp geldim." dedi.

Düellonun final turunda 6-4 Atakan'a yenilen Hilmi Cem İntepe elenen isim oldu.

Cem İntepe, veda konuşmasını şu sözlerle yaptı: "Kısmetten öte köy yok. Elimden geleni yaptım, savaştım. Hiç hazır değildim Murat, sen daha iyi biliyorsun. Normalde diğer 3 Survivor'uma makine gibi hazırlanıp geldim ama bu sefer bir telefonla ansızın çıkıp geldim. Mücadele ederken sakatlandım. Sakatlandığım zaman bırakmayı düşündüm. Bırakmadım, tekrar ayağa kalktım, tekrar savaştım. Çok güzel dostluklar edindim. Çok güzel insanlar tanıdım."