Survivor eleme heyecanı. Survivor kim elendi? Survivor 2023'te yeni bir eleme daha yaşandı. 4 kişinin potada yarıştığı programda bir yarışmayı hayallerine veda etti. Peki 25 Ocak Survivor'da elenen isim kim oldu? Yusuf Güney mi, Aziz mi, Aleyna mı, Chaby mi? İşte detaylar...

TV8 kanalında yayınlana Survivor, yeni bölümleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Survivor'da bugün ödül oyunu gerçekleşti. Ödül oyunu sonrasında gerçekleşen konseyde kimin elendiği araştırılıyor. Survivor'dan elenen isim merak konusu oldu. Eleme sonucu araştırılıyor. Peki, Survivor kim elendi? 25 Ocak Survivor elenen yarışmacı kim oldu? İşte, Survivor elenen isim!

Kritik eleme konseyi öncesinde ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacılarına moral olması amacıyla ödül oyunu mücadelesi verildi. Her iki takımın yarışmacıları da kıran kırana mücadele vererek ödülün sahibi olmak için ter döktü.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

TV8 ekranlarında Dominik Cumhuriyeti ev sahiplerinde oynanan ödül oyununda fiziki ve psikolojik olarak sınırları zorlayan takımlardan zorlu deniz parkurunda en başarılı performansı gösteren ödülün sahibi oldu. Kadınlar etabı ve erkekler etabında her iki takım da birer kez galip gelince, yarışmacılar 3. ve son oyun için tekrar parkura çıktı.

Kritik eleme konseyi öncesinde yapılan ödül oyunu sonrasında kazanan ünlüler takımı oldu.

SURVİVOR ÖDÜLÜ NEDİR?

Ödül oyunu mücadelesinde daha iyi performans gösteren ve hedeflenen sayıya önce erişen ünlüler takımı yemek ve eğlence ödülünün sahibi oldu.

SURVİVOR ELEME ADAYLARI

Survivor eleme adayı dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımından çıktı.

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler haftanın üçüncü eleme adayını belirledi.

Haftanın ilk eleme adayı Yusuf Güney oldu. Survivor ikinci eleme adayı dokunulmazlığı kaybeden takım Gönüllüler tarafından Aziz seçildi.

Üçüncü eleme adayı yapılan oylama sonucu belli oldu ve Aleyna çıktı. Dördüncü eleme adayı ise Osman tarafından Chaby seçildi.

SURVİVOR 2023'DE YENİ KARAR

Acun Ilıcalı eleme konseyince çarpıcı açıklamalarda bulundu. Survivor'a milyonlarca kişinin başvuru yaptığını her defasında dile getiren Ilıcalı, Survivor 2023 sezonu için normalin üstünde bir yedek yarışmacı sayısı olduğunu açıkladı.

Ilıcalı konseyde yaptığı açıklamada "Devam edemeyeceğim diyen yarışmacıların yerine gelebilirler. Ada hayatı ile ilgili görüntüler izleyicilerimizin isteği doğrultusunda artacak fakat şartlar iyice zorlaşacak. Yarışmacılar mental bölümünde kendilerini koruyabilecekler mi merak ediyorum" dedi.

‘Yargı’ya yeni isim dahil oluyor ‘Yargı’ya yeni isim dahil oluyor

SURVİVOR KİM ELENDİ?

Survivor yarışmasına kimin veda ettiği araştırılıyor. Survivor'a veda eden yarışmacı birazdan açıklanacak.