'Sahte doktor' Ayşe Özkiraz tahliye edildi 'Sahte doktor' Ayşe Özkiraz tahliye edildi
'Survivor' yarışmasında ünlüler ve gönüllüler takımı, kıran kırana bir ödül mücadelesi gerçekleştirdi. Dört adayın gönüllülerden ve bir adayın ünlüler takımından eleme potasında girmesiyle birlikte, Survivor 2023'e veda eden isim de belli oldu. Çağla'nın parkurda yaşadığı sakatlık hakkında Murat Ceylan'dan açıklama geldi.

TV8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor 2023'te haftanın elemesi gecikmeli de olsa düzenlendi. Ünlüler ve gönüllüler çıktıkları üç dokunulmazlık oyunu sonunda beş ismi potaya soktu. Kıran kırana mücadelenin gerçekleştiği Survivor'da, takımlar zorlu ödül oyununa çıktı.

İlk turu gönüllüler, ikincisini ise ünlüler kazandı. Oyun en iyilere gitti ve bu aşama sonunda da ödülü kazanan gönüllüler oldu.

ÇAĞLA'YA ACİL MÜDAHALE!

Oyun sırasında Çağla, parkurda çok riskli bir harekette bulundu. Acilen oyun kenarına alınarak müdahalede bulunuldu ve ardından hastaneye kaldırıldı.

"YAPMAMIZ GEREKEN ŞEY BEKLEMEK"

Ada konseyinde sunucu Murat Ceylan, Çağla'nın durumunu şu sözlerle açıkladı: Olay sıcağı sıcağınayken doktorumuz tarafından her şey yapıldı. Hastanede müşahade altında. Ama maalesef Çağla'nın bazı kırıkları olduğu şüphesi bulunuyor. Burada yapmamız gereken şey beklemek. Ellerinden geleni yapıyorlar. Kırıklar beklediğimizin çok çok üzerindeyse tekrar toplantı yapmak zorundayız. "Çağla veda etti demiyorum ama Çağla'nın durumu gerçek anlamda bizim için bir soru işareti.

VEDA EDEN İSİM BELLİ OLDU

Haftanın eleme adayları; Elanur, Barış Telli, Fatih, Tunga ve Batuhan olmuştu. Bu isimler arasından elenen isim, Tunga oldu.

"PERFORMANSIM BENİ KURTARMADI"

Tunga, "Abi bu işler nasip kısmet. Burası bir yarışma, performansınız kötüyse bir yere kadar gelebiliyorsunuz. Performansım beni kurtarmadı. Ada hayatında da kulisler kuruldu. O yüzden yapacak çok bir şeyim yoktu. Güzel bir serüven geçirdim burada, çok iyi insanlar tanıdım. Onları izlemeye devam edeceğim. Üzülüyorum, ama bir yandan da buranın bana kattıklarından dolayı çok mutluyum" ifadelerini kullandı.