Hızlı bir şekilde başlayan Survivor 2023'te bu akşam konsey vardı. En çok ismi yazılan kişi ise eleme adayı olarak çıktı. Survivor 2023'ün ilk yarışmasında ünlüler hem takım oyununu hem de dokunulmazlığı kaybetti. Takımın oylaması sonucu potaya giren isim de belli oldu. Adaya veda edece kişi ise salı akşamı yapılacak konseyde belli olacak. Peki, Survivor ilk eleme adayı kim oldu, potaya kim girdi? 15 Ocak 2023 Survivor konseyde çıkan isim...

Survivor'ın ülk gününde Baraka ve Survivor kiti ödülü yarışı vardı. Ünlüler hem ödül oyununda hem de dokunulmazlık oyununda yarışı kaybetti. İlk ada konseyi ise ilk gün gerçekleşti. Açık ara farkla adı çıkan yarışmacı ise, ilk günün heyecanı ile zayıf halka olarak görüldüğünü düşündü. Peki, Survivor ilk eleme adayı kim oldu, potaya kim girdi? 15 Ocak 2023 Survivor konseyde çıkan isim...

SURVİVOR İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor'un ilk ada konseyinde ünlüler takımında en çok ismi yazılan Seçkin eleme adayı oldu.

Barış Telli: “ İlk ada konseyi ada şartları ve performans olarak değerlendiriyorum o yüzden seni yazdım” ifadelerini kullandı.

Halil İbrahim Göker: “ Bence sende ne olup bittiğinin farkında değilsin” diyerek eleme adayını yazdı.

Ümit Erdim: "Oyuna ve ortama yakın vadede konsantre olabileceğini düşünmüyorum uzun vadede problem olacağını düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

Cansu: "Gitmeyeceğini biliyorum o yüzden seni yazıyorum (Berdan) Seçkin’ yazsaydım vicdanım rahat etmeyecekti." diyerek oy kullandı.

Seçkin “Oyunlardan önce çok heyecanlandım ve fazla panik yaptım. O yüzden geride kaldığım için zayıf halka olduğum için adım yazıldı. Hiç kimseye karşı kırılganlığım ve duygum yok.” ifadelerini kullandı.

15 OCAK OY DURUMU

Seçkin:6

Berdan:2

Kürşat:1