Türkiye'nin yerli otomobili TOGG'a Ankara’da yoğun ilgi Türkiye'nin yerli otomobili TOGG'a Ankara’da yoğun ilgi
Kahramanmaraş'ta yaşanan ve 10 ili vuran yıkıcı depremlerde binlerce insan hayatını kaybetti. Survivor Aşkım Burçe de sevgilisi Yiğit Can Datlı'nın acısıyla yıkıldı. Aşkım Burçe sevgilisinin mezarını paylaşarak 'Yarım kalmadık, mahşere kaldık” dedi.

Survivor 2020'nin yarışmacılarından biri olan Aşkım Burçe, 6 Şubat günü Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve çevre illeri olan Diyarbakır, Adana, Adıyaman, Hatay, Şanlıurfa, Malatya, Osmaniye, Kilis ve Gaziantep'i etkileyen 7.7 büyüklüğündeki deprem sebebiyle sevgilisi Yiğit Can Datlı'yı kaybetti.

Acı haberi sosyal medya hesabından yayınladığı bir mesaj ile duyuran Aşkım Burçe Tunay'a sevenlerinden destek yağdı.

Aşkım Burçe, sevgilisine Instagram sayfasında yaptığı paylaşımlarla veda etti: "Daha çok planımız vardı. Yapacak bir sürü şeyimiz vardı. Çok gülecektik, çok kavga edecektik. Şimdi sesine bile hasret mi bırakacaksın beni Datlım? 'Başka bir yer varsa orada tekrar görüşürüz belki. Yoksa da, seni tanımak benim cennetimdi zaten...'"

KALBİM SENİN EVİN SÖZ VERİYORUM'

Aşkım Burçe başka bir paylaşımında ise; "Allah der ki, kimi benden çok seversen onu senden alırım... Ve ekler 'onsuz yaşayamam' deme, seni onsuz da yaşatırım... Yarım kalmadık biz. Söz veriyorum mahşere kaldık. Yüzünü görmeye cesaret edemedim önce. Aslında kendimi kandırma şeklimdi bu, 'yüzünü görürsem yaşamadığına inanmak' zorunda kalacaktım artık... Ama son kez bakmalıydım sana, son kez seni çok sevdiğimi söylemeliydim. Bir yerlerden beni izlediğini biliyorum. Kalbim senin evin söz veriyorum, o eve çok iyi bakmaya çalışacağım." notunu yayınladı.

23 yaşındaki Aşkım Burçe Tunay, sevgilisinin mezarının fotoğrafını yayınlayarak "Sen sevmezdin benim ağlamamı, affet. Çok ağlıyorum" notunu yazdı.

Aşkım Burçe'nin art arda yaptığı paylaşımlar takipçilerini duygulandırdı. Eski Survivor yarışmacısına baş sağlığı mesajları yağdı.