Beşiktaş, 2019’dan bu yana vedalaştığı oyunculardan Garry Medel dışında kimseden tek kuruş kazanamadı. Aynı sürede Fenerbahçe 39.8 milyon Euro, Galatasaray ise 19.3 milyon Euro kazandı.

Beşiktaş - Fenerbahçe derbisi öncesi gözler Ersin Destanoğlu ve Altay Bayındır'da! Hem kendilerini hem takımlarını kurtaracaklar Beşiktaş - Fenerbahçe derbisi öncesi gözler Ersin Destanoğlu ve Altay Bayındır'da! Hem kendilerini hem takımlarını kurtaracaklar
29 Ağustos 2019’da Garry Medel’i 1.5 milyon Euro bonservisle İtalyan ekibi Bologna’ya satan Beşiktaş sonrasında giden oyunculardan bonservis kazanamadı. Bu yıl Rıdvan Yılmaz transferi ile bu şanssızlığı kırmaya çok yaklaşan siyah beyazlılar, Kostic’i satamayan Eintracht Frankfurt’un son anda caymasıyla yine hedefine ulaşamadı.

Beşiktaş, 29 Ağustos 2019’da Garry Medel’i 1.5 milyon Euro bonservisle Bologna’ya satarken, bu aynı zamanda siyah beyazlıların bonservis geliri elde ettiği son transfer oldu. O tarihten bu yana hiçbir oyuncusundan gelir elde edemeyen Kartal, son olarak genç sol bek Rıdvan Yılmaz için Bundesliga ekibi Eintracht Frankfurt’la yapılan görüşmelerde bu şanssızlığını kırmaya çok yaklaşmasına rağmen Almanların son anda caymasıyla bu da suya düşmek üzere.

KOSTİC, INTER’E GİTMEYİNCE