Bitcoin, 2023'te şimdiye kadar kaç kez 'ölü' ilan edildi? Bitcoin, 2023'te şimdiye kadar kaç kez 'ölü' ilan edildi?
Netflix globalde en çok izlenen 10 yapımını duyurdu. Buna göre platformun en çok izlenen dizisi Wednesday oldu. Henüz yayına girdiği ilk haftasında 350 milyon saat izlenmeyi başaran Wednesday, bu hafta ise 411 milyon saati görerek rekor tazeledi. Söz konusu dizinin ayın bitimine az bir süre kala 1 milyar saat barajını aşmasına ise neredeyse kesin gözüyle bakılıyor.

Wednesday Netflix’in en yeni dizilerinden birisi. Ancak söz konusu yapım platformda kaldığı süre boyunca en çok izlenen dizi olmayı başardı. İlk hafta ve 15 günlük izlenme sayıları ile rekorları alt üst eden Wednesday, bir dönemin çok konuşulan dizisi Squid Game’in tahtına göz dikmiş gibi görünüyor. Peki ama söz konusu yapımın konusu ne?

23 Kasım günü ilk kez izleyicilerle buluşan Wednesday, ilginç bir akademide yer alan Wednesday Addams'ın kasabada işlenen gizemli cinayetleri çözmesi üzerine kuruluyor. Tabii bu sıra dışı dedektiflik macerasında bir çeşit özel güçlerin de Wednesday Addams karakterine yardımcı olduğunun altını çizmiş olalım. Ayrıca anne ve babasının yıllar yıllar önce karışmış olduğu gizemli bir olayı da aydınlatmaya çalışan Wednesday, kendisini doğaüstü bir gizemin ortasında buluyor.