Netflix'in en sevilen showlarından olan Squid Game'in ikinci sezonu ile ilgili detaylar gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda bomba bir iddia ortaya atıldı.

Dizi yazarı-yönetmen Hwang Dong-hyuk, Leonardo DiCaprio'nun gelecek sezonda Netflix'in Emmy ödüllü küresel hit dizisi “Squid Game”in kadrosuna katılmaya davet edilebileceğini söyledi. Squid Game ciddi anlamda global bir başarı elde etti ve dizi başarısına başarı katmaya devam ediyor.

Cuma günü Seul'de Netflix tarafından düzenlenen bir kutlama basın toplantısında, bilinen herhangi bir Hollywood aktörünün “Squid Game” 2. Sezonda rol alıp almayacağı sorulduğunda, Hwang şunları söyledi: “2. Sezonda bilinen bir Hollywood oyuncusu olmayacak. Ancak Leonardo DiCaprio, 'Squid Game'in büyük bir hayranı olduğunu söyledi, bu yüzden belki zaman veya şans izin verirse, ondan oyunlara katılmasını isteyebiliriz." ifadelerini kullandı.

Hwang, ikinci sezonunun çekimlerinin 2023'te başlayacağını ve 2024'te yayınlanacağını doğruladı. Hwang, "2. Sezonun çekimlerine gelecek yıl başlayacağız ve gelecek yıl yayınlanacak" ifadelerini kullandı. Önümüzdeki sezonun yapım bütçelerinde iyileştirmeler göreceğini ve sezonda oynanacak oyunların onaylandığını da sözlerine ekledi.

Lee, bir video kaydı aracılığıyla: “'Squid Game' hakkında çok fazla haber çıkmasına ve birçok ödül almamıza rağmen, benim için daha önemli ve mutluluk veren şey, Kore içeriğinin insanlara ulaşması ve insanlar tarafından çok sevilmesi" ifadelerini kullandı. dünya çapında pek çok insan. Umarım 'Squid Game'in 2. ve 3. Sezonlarına benzer daha fazla Kore içeriği yayınlanır, böylece daha parlak film yapımcıları, aktörler ve aktrisler küresel izleyicilerle tanışmak için daha fazla fırsat elde eder."