banner313

Wilshere az kalsın futbolu bırakıyormuş

Geçtiğimiz sezon transfer döneminin en çok konuşulan isimlerinden olan Jack Wilshere kendisi adına çok zor geçen sezon hakkında The Sun’a konuştu.

Wilshere az kalsın futbolu bırakıyormuş


Berke Erşan - Skorer Dış Haberler

Ali Koç'un başkanlığa gelmesinin ardından transfer listesinin ilk sıralarında yer alan İngiliz futbolcunun, İstanbul’a kadar geldiği iddia edilmişti ancak Wilshere ani bir kararla ülkesinde oynama kararı aldı ve Premier Lig kulüplerinden West Ham United’a bedelsiz olarak transfer oldu. 

Jack Wilshere, West Ham United’ta sadece 8 maçta forma giyebildi ve sahada kaldığı 389 dakikada yalnızca 1 asistlik katkı yapabildi.

Sezon içerisinde yaşadığı kırılmalar nedeniyle futbolu bırakma eşiğine geldiğini söyleyen İngiliz oyuncu, ayak bileğindeki sakatlık nedeniyle bu sezon 7 ay forma giyemedi.

Ayrıca 7 yaşındaki oğlu Jack Archie’nin ciddi sağlık problemleri nedeniyle de mental olarak futbola odaklanamadığını belirten Wilshere için haberde kırılgan bir oyuncu olduğu detayına yer verildi.

Deneyimli orta saha oyuncusu, yeni sezonda formuna kavuşmak istediğini söyledi. Futboluna odaklanıp, çocuklarına gurur duyabilecekleri bir kariyeri miras bırakmak istediğini söyleyen Wilshere'in nasıl bir performans göstereceği ise merak konusu.
Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2019, 12:56
banner218
google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k