banner158
banner218

Tren kazasının ardından TFF ve kulüplerden başsağlığı mesajları

Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde meydana gelen elim tren kazasının ardından Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve kulüpler başsağlığı mesajı yayınladı.

Tren kazasının ardından TFF ve kulüplerden başsağlığı mesajları
banner216

Ankara-Konya seferini yapan Yüksek Hızlı Tren (YHT) Yenimahalle ilçesine bağlı Marşandiz İstasyonu'nda kaza yaptı. Elim kazanın ardından Türkiye Futbol Federasyonu ve kulüpler başsağlığı mesajı yayınladı.
 
TFF: Ankara'da meydana gelen tren kazasında vatandaşlarımızın vefat ettiğini ve çok sayıda vatandaşımızın yaralandığını derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Kazada hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet; aileleri ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar dileriz.
 
Galatasaray Kulübü: Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde meydana gelen tren kazası sonucu hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve yaralılara acil şifalar dileriz.
 
Fenerbahçe Kulübü: Ankara'da meydana gelen tren kazasında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz.
 
Beşiktaş Kulübü: Ankara'da meydana gelen tren kazasında yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diler, kazada yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar temenni ederiz.
 
Trabzonspor Kulübü: Ankara'da meydana gelen tren kazası sonucu hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve yaralılara acil şifalar dileriz.
 
 
 

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2018, 12:24