banner274

Trabzonspor'da savunma skandalı!

Trabzon defansı Malatya'da dağıldı. Bireysel hatalarıyla öne çıkan Toure rakibin attığı 5 golün 4'ünde direkt pozisyonun içindeydi ama etkisiz kaldı, Karadeniz ekibi tarihi mağlubiyetlerinden birini aldı.

Trabzonspor'da savunma skandalı!

İlk 11 haftada sadece 4-0 kazanılan Galatasaray ve 0-0 biten Erzurum maçlarında gol yemeyen Trabzon'da savunma dün kelimenin tam anlamıyla dağıldı. Özellikle bireysel hatalar Karadeniz ekibinin arka arkaya goller yemesine ve oyundan düşmesine neden oldu. 36'da Toure, Guilherme'yi kaçırdı, Malatya öne geçti. İki dakika sonra Aleksic kale sahasında bomboş durumda kaldı, farkı ikiye çıkardığında Toure yine hamle yapamadı. 48'de Aleksic'in frikiğinde barajda bulunan Olcay eğildi, top üzerinden ağlara gitti.

Arka arkaya hatalar

51'de stoper Toure, Boutaib'in kafa vuruşunu da izledi, fark 4 oldu. 69'da ise Guilherme'nin vücut çalımında oyundan düşen yine Toure'ydi, Malatyalı oyuncu oldukça rahat bir pozisyonda topu filelere göndermekte zorlanmadı. Sadece goller değil, birçok pozisyonda Trabzon'un savunmacıları hatalar yaptı, ancak rakip farkı daha da açacak vuruşları yapamadı.

(Fanatik)

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2018, 10:47
banner218
google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k