banner339
banner391
banner274

TF Blade şimdi de yönünü Türkiye sunucusuna çevirdi

Dünyaca ünlü isim çok yakında Türkiye sunucusundaki dereceli oyunlarda karşımıza çıkabilir!

TF Blade şimdi de yönünü Türkiye sunucusuna çevirdi
banner353

League of Legends dünyasının sevilen yayıncılarından TF Blade, şimdi de yönünü Türkiye sunucusuna çevirdi. Üst düzey oyunlarıyla birçok sihirdarın gelişiminde katkısı bulunan ve anlık olarak on binlerce insana hitap eden dünyaca ünlü isim, League of Legends'ın Avrupa sunucusunda ilk sıraya kadar çıktı. Bu başarının ardından Avrupa sunucusunda yoluna devam etmeyeceğini söyleyen ünlü isim, Türkiye sunucusunda oynamaya başlayacak.

Avrupa sunucusundaki sıralamada birinci sırada yer alma başarısını Türkiye sunucusunda da yapmak istediğini belirten dünyaca ünlü isim, Kore sunucusunda zirveye çıkma planı olduğundan bahsetti. Ünlü yayıncı kısa bir süre sonra Türkiye sunucusunda dereceli karşılaşmalarda karşımıza çıkabilir.

TF Blade, Jax ile sınırları zorluyor

Twitch dünyasının sevilen isimlerinden TF Blade üst düzey oyunlarına devam ediyor. Yayınlardaki hareketleri ve tavırlarıyla büyük bir kitleye sahip olan oyuncu, şimdi de Jax ile güzel bir harekete imzasını attı. Jax ile alt koridordan inhibitör kulesine dayanan oyuncu, rakip şampiyonların tamamını karşısında buldu. Karşısındaki beş ismin epey canını sıkan ünlü isim, rakip şampiyonları birer birer kesmeyi başardı. (Playerbros)

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2019, 09:53
banner218

banner344

banner394

banner343

banner393

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k