banner339
banner274

TBF başkan adaylarından Erman Kunter açıklamalarda bulunuyor (CANLI)

Türkiye Basketbol Federasyonu'nun olağan seçimli genel kurulu öncesinde başkan adaylığını açıklayan Erman Kunter, bir basın toplantısıyla çalışma arkadaşlarını ve projelerini tanıtıyor. Erman Kunter'in basın toplantısındaki açıklamaları haberimizde...

TBF başkan adaylarından Erman Kunter açıklamalarda bulunuyor (CANLI)
banner448
banner451


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Türkiye Basketbol Federasyonu, olağan seçimli genel kurul ile başkanını seçmeye hazırlanıyor. Mevcut başkan Hidayet Türkoğlu dışında Türk basketbolunun önemli isimleri Harun Erdenay ve Erman Kunter de adaylıklarını açıklamışlardı. Başkan adaylarından Erman Kunter, seçim öncesi bir basın toplantısında çalışma arkadaşları ve projeleri hakkında açıklamalarda bulunuyor.

İşte Erman Kunter'in açıklamaları:

"Diğer adaylardan Harun Erdenay'ın babası Kemal abinin benim üzerimde çok büyük emeği vardır. Onunla beraber basketbolumu çok geliştirdim. Sahanın kenarında topla oynayan küçük çocuk daha sonra Avrupa'nın en önemli oyuncularından bir tanesi Harun Erdenay oldu. Şimdi uzun yıllardır tanıdığım iki sporcu ile bir yarışa çıktık. Bu benim için çok değerli bir olay. Basketbolun içinden gelen üç kişi olarak adayız. Her iki adaya da başarılar diliyorum"


banner218