banner313

Sözeri: 'İlhan Cavcav'ın anıları hedefimizi hatırlatıyor

Spor Toto 1. Lig'in lideri Gençlerbirliği'nin teknik direktörü Erkan Sözeri, merhum onursal başkan İlhan Cavcav'ın kulüpteki fotoğraflarının kırmızı-siyahlı ekibe sürekli Süper Lig hedefini hatırlattığını söyledi.

Sözeri: 'İlhan Cavcav'ın anıları hedefimizi hatırlatıyor
banner296

Erkan Sözeri, AA muhabirine yaptığı açıklamada, İlhan Cavcav'ın  hatırasının adının verildiği tesiste yaşamaya devam ettiğini belirterek, "Kulübün  her yerinde duayen başkanımızın hatırası, fotoğrafları var. Onun futbolu, kulübü  ne kadar sevdiğini biliyoruz. İlhan Cavcav'ın anıları hedefimizi hatırlatıyor.  Fotoğrafları, kupaları gördükçe de motivasyonumuz artıyor." ifadelerini kullandı.
 
Sezon sonunda şampiyon olacaklarını savunarak, elde edecekleri kupayı  İlhan Cavcav'ın mezarına götüreceklerini tekrarlayan Sözeri, "Bu bizim için  tarihi bir amaç. Camiaya, özellikle de Türk sporu için büyük katkıları olan İlhan  Cavcav'a bunu borçlu olduğumuzu düşünüyorum. Futbolcularımız da bu sorumluluğun,  yaşayacakları tarihin farkında." diye konuştu.
 
"Yönetim, futbolcular ve bizden kurulu bu ekibin kırmızı-siyahlı  takımı hak ettiği lige çıkaracağına inanıyorum." ifadesini kullanan Sözeri,  şunları kaydetti:
 
"Hedefimiz belli, bundan zerre geri adım atmadan yolumuza devam  edeceğiz. Futbolcularımız gerekli kalite ve tecrübeye sahip.  Aldığımız  yenilgiden sonra her puanın ne kadar önemli olduğunu artık daha iyi biliyorlar.  Kulübümüzde çok fotoğraf var. Bu sezon sonundaki mutluluk fotoğrafı da kulüpteki  müstesna yerine çok yakışacak."

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2018, 14:17
banner218
google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k