banner158

Sosyal medya yorumları Diagne'yi yıldırdı, saçlarını kestirdi

Gol atamadığı için sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutulan ve özellikle saç modeline takılan Galatasaray'ın Senegalli forveti Mbaye Diagne, sosyal medya üzerinden gelen eleştirilerin ardından imaj değiştirdi.

Sosyal medya yorumları Diagne'yi yıldırdı, saçlarını kestirdi
banner152

İnternetin hayatın her alanına girmesiyle birlikte son dönemin en büyük problemlerinden biri haline gelen sosyal medya baskısı, futbolcuları da olumsuz etkilerken, Galatasaray'da sanal alemde geniş yankı bulan taraftar tepkilerinin son kurbanı yeni transfer Mbaye Diagne oldu.

Kendisinden beklenen golleri henüz atamayan Senegalliyi sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutan sarı-kırmızılı futbolseverler, golcü futbolcunun saç şekline bile kafayı takmıştı! Bu tepkilerden olumsuz etkilenen Diagne de çareyi önce Instagram hesabını yorumlara kapatmakta sonra da saçlarını kesmekte buldu.

BELHANDA DA HESABINI ASKIYA ALMIŞTI

Galatasaray'da daha önce Faslı yıldız Belhanda olumsuz eleştiriler üzerine bütün sosyal medya hesaplarını askıya almıştı. Ara transfer dönemi ayrılmak istemeyen Maicon da gelen küfürlü mesajlar sonrasında yorumların hepsini silmişti. Belhanda ve Maicon gibi saha dışında yıpranan Mbaye Diagne'ye Lizbon dönüşünde teknik heyet ve takım arkadaşları moralini bozmaması yönünde tavsiyelerde bulundu. (Sabah)

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2019, 10:52