banner339
banner313

Son dakika transfer haberi: Manchester City'den Cristiano Ronaldo bombası! Guardiola olumlu konuştu

Manchester City teknik direktörü Pep Guardiola, Cristiano Ronaldo'yu transfer edecekleri yönündeki haberler hakkında konuştu.

Son dakika transfer haberi: Manchester City'den Cristiano Ronaldo bombası! Guardiola olumlu konuştu
banner401
banner399


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Spor Arena Dış Haber - Juventus ile 1 yıl sözleşmesi kalan ve yüksek maaşı sebebiyle takımdan ayrılabileceği yönünde haberler çıkan Cristiano Ronaldo'nun ismi son olarak Manchester City için geçti.

Manchester City'nin İspanyol teknik direktörü Guardiola, Cristiano Ronaldo ile ilgili ilk kez konuştu ve transfere göz kırptı.

Guardiola şu ifadeleri kullandı: Kadromuzda Ronaldo, Messi veya Neymar gibi kötü günümüzde tek başına maç kazandıracak bir oyuncu yok. Oyuncularıma çoğu zaman takım halinde oynayıp takım halinde kazanmamız gerektiğini söyledim. Dürüst olmak gerekirse her maç gol atan, gol atma serilerine imza atan, saydığım bu oyuncular gibi koşan bir oyuncu olsun isterim. Bu hoşuma gider."

RONALDO: CITY'YE GİTMEM ÇOK ZOR

Cristiano Ronaldo, önceki yıllarda yaptığı bir açıklamada Manchester United geçmişi olduğu için Manchester City'ye gitmesinin çok zor olduğunu söylemişti.

"United yerine City'ye gider miyim? Bunu yapamam çünkü kalbimde Manchester United var. City'ye gitmem çok çok çok çok zor."
banner218