banner339
banner274

Son dakika | Galatasaray Başkanı Burak Elmas açıklamalarda bulunuyor (CANLI)

Galatasaray Başkanı Burak Elmas; seçim süreci, göreve başladığından beri yaşananlar ve hedeflenen başarılar hakkında açıklamalarda bulunuyor. Burak Elmas'ın açıklamalarını canlı aktarıyoruz.

Son dakika | Galatasaray Başkanı Burak Elmas açıklamalarda bulunuyor (CANLI)
banner448
banner451


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, beIN SPORTS'un özel konuğu oldu. Burak Elmas'ın seçim süreci, göreve başladığından beri yaşananlar ve hedeflenen başarılar hakkındaki açıklamalarını canlı olarak aktarıyoruz. 

İşte Burak Elmas'ın açıklamaları:

"Bizim açımızdan çok önemli bir seçimdi. Galatasaray adına çok önemli bir seçimdi. Aday olmak bir iktidar mücadelesi değil Galatasaray adına verilen bir mücadeydi. O süreci çok şeffaf götürdük. Galatasaray'a olan sorumluluğumuzu unutmadan hiçbir aday hakkında konuşmadan Türkiye'de örnek olabilecek bir seçim süreci yürüttük. Yorulduk tabi. Galatasaray adına yorulmak batmıyor. Hiç fark etmedik bile diyebilirim. O kadar uzun süre bu kadar geniş ekibi yönetebilmek kolay bir şey değil. Arkadaşlarımızla birlikte hazırlandık. Sürekli aynı kişilerin yer alması gibi konularda birtakım hamleler yaparak bundan uzaklaştık. Liyakat sahibi, konularına hakim, projelerine hakim arkadaşlarımızla yola çıktık. Kazandığınız an omuzlarınızda büyük bir yük var. Şampiyonluklar yönetici için o gece biter ve ertesi gün yeni sezon başlar. Bizim için de ertesi gün başladı her şey"
banner218