banner339
banner313

Son Dakika: Fatih Terim'in Galatasaray'a vedasının şifreleri! Bu detaylar ne anlama geliyor? "Artık yöneticilik zamanı! Beni kapının önüne koydular diyor..."

Galatasaray'da Fatih Terim döneminin sona ermesinin yankıları sürüyor. Sarı kırmızılı kulüpte son dönemde yaşanan krizin ardından Florya'ya veda eden deneyimli teknik adam, yaptığı son paylaşımla akıllarda soru işaretleri oluşturdu. Fatih Terim'in veda için tercih ettiği metin, sözleşme feshine ilişkin imzaladığı evraktaki detaylar ve profil fotoğrafında yaptığı değişiklik ne anlama geliyor? Kariyerinde yeni bir sayfa mı açıyor? İşte 68 yaşındaki futbol adamının Galatasaray'a vedasındaki şifreler...

Son Dakika: Fatih Terim'in Galatasaray'a vedasının şifreleri! Bu detaylar ne anlama geliyor?
banner475


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Galatasaray'da son dönemde yaşanan krizin ardından sarı kırmızılı kulüple yollarını ayıran teknik direktör Fatih Terim, Florya'ya veda ettikten sonra yaptığı ilk paylaşımla kafaları karıştırdı.

68 yaşındaki futbol adamı, "Galatasaray'daki ilk imzam ve son imzam" diyerek 1974 yılında futbolcuyken sözleşme imzaladığı anı ve son olarak mukavelesini feshederken ölümsüzleştirdiği kareyi paylaştı.

Fatih Terim'in söz konusu paylaşımı 250 binden fazla etkileşim alırken; hem tercih ettiği metin, hem sözleşme feshine ilişkin imzaladığı evrakta yer alan detaylar, hem de profil fotoğrafını değiştirmesi beraberinde yeni tartışmaları getirdi.
banner218