banner116
banner92

Şenol Güneş, Quaresma'dan vazgeçmiyor

Portekizli oyuncunun menajerleri kulüp arayışlarına devam ederken, Teknik direktör Şenol Güneş'in ayrılığa sıcak bakmadığı belirlendi. Quaresma ile görüşen deneyimli hocanın, "Burada kalacak gibi çalışmalarını aksatmaman çok güzel. Fakat kariyerin ile ilgili kararı bir an önce vermelisin. Ben kalmanı çok isterim" dediği ifade edildi.

Şenol Güneş, Quaresma'dan vazgeçmiyor
banner94
banner26

Milliyet Gazetesi'nden Serdar Sarıdağ'ın haberine göre; Beşiktaş'tan ayrılıp, ayrılmayacağı adeta yılan hikayesine dönen Ricardo Quaresma'nın menajerleri Çin ve ABD'de kulüp arayışlarına devam ediyor. Portekizli oyuncunun durumuyla ilgili görüşmeleri yürüten 2. Başkan Serdal Adalı özel işleri nedeniyle ABD'ye giderken, yönetim kurulu şimdilik Quaresma kalacak gibi hareket etme kararı aldı.

Tecrübeli oyuncuyla görüşen Teknik Direktör Şenol Güneş'in ise "Burada kalıyormuş gibi antrenmanlarını aksatmaman çok güzel. Fakat geleceğinle ilgili kararı bir an önce vermelisin. Ben senin takımda kalmanı çok isterim. Ama daha önemli olan senin de takımda kalmak istemen" diye konuştuğu iddia edildi.

‘Çok katkı yapar'
Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 12:23

banner118