banner339
banner313

Şenol Güneş: Oğuzhan için bugün karar vereceğiz

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ve futbolculardan Adriano Correia, Şampiyonlar Ligi'nde oynanacak Napoli maçı öncesi basın toplantısı düzenledi.

Şenol Güneş: Oğuzhan için bugün karar vereceğiz
banner401
banner427

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş  ve futbolculardan Adriano Correia, Şampiyonlar Ligi'nde oynanacak Napolimaçı öncesi basın toplantısı düzenledi.

Adriano Correia: Caner'in yokluğu takım için büyük bir eksiklik

Adriano Correia, "Kısa zamanda çok kaliteli oyuncular kaybettik. Bu da yarın hocamızın görev vereceği oyunculara daha fazla sorumluluk yüklüyor. Biz de arkadaşlarımız için oynayacağız ve onların yokluğunu aratmamaya çalışacağız. Eğer galibiyetle ayrılabilirsek gruptaki durumumuz çok daha iyi hale gelecek. Napoli maçında ön taraftar oynamak biraz daha gol yollarında iyi oluyor. Napoli de buraya 3 puan için gelecek. Biz de elimizden gelenin en iyisini yapıp maçtan ilk maçta olduğu gibi galibiyetle ayrılmak istiyoruz. Caner'in yokluğu takım için büyük bir eksiklik. Tam birbirimizi anlamaya tanımaya başladığımız zamanda oldu bu sakatlık... Tosic'le birlikte Caner'in yokluğunu aratmamak için var gücümüzle çalışacağız." açıklamasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2016, 16:59
banner218