banner158
banner218

Sayısal Loto'dan tam 61 milyon TL! Sayısal Loto çekiliş saat kaçta?

Sayısal Loto'dan tam 61 milyon TL! Sayısal Loto çekiliş saat kaçta?
banner216


16 Eylül Çarşamba Çılgın Sayısal Loto çekilişi öncesi heyecan dorukta. Yapılan son çekiliş sonrası 61.573.150 TL'lik dev ikramiye bu akşam yapılacak çekilişe devretmişti. Çılgın Sayısal Loto nasıl oynanır? Sayısal Loto kuponu nasıl doldurulur? İnternetten Sayısal Loto oynanır? Gibi soruların cevapları ve tüm detaylar haberimizde...

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri 21:30'da yapılır. Çılgın Sayısal Loto çekilişlerini Milli Piyango’nun resmi YouTube Kanalı xxx üzerinden canlı olarak izleyebilirsin.

Çılgın Sayısal Loto, 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyun. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsin.

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı olarak çekilen 6 sayıdan sonra 1 sayı çekilir. Bu sayı kenara koyulur ve bir sonraki çekilişe dahil edilmez.

Kazanma oranı ise oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine göre değişir:

Kuponları kendin doldurabilir, önceden oynanmış hazır bilet satın alabilir veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele rakam seçtirebilirsin.

Oynadığın her kolon sadece 3 TL’dir.

18 yaşından büyük olan herkes Çılgın Sayısal Loto oynayabilir. 

Sayısal Loto Oyun kurallarını daha detaylı inceleyebilmek için buraya tıkla!