banner339
banner313

Neymar'ın canı sıkkın: Bana her yer deplasman

Neymar'ın canı PSG taraftarının tepkileri nedeniyle sıkkın. Bütün yaz dönemi boyunca adı transfer dedikodularının en başında gelen Neymar, nihayetinde PSG'de kalmıştı. Ligin ilk maçlarını kaçıran Brezilyalı yıldız, Strasbourg maçıyla geri döndü ve son dakikada attığı golle takımına 3 puanı getirdi. Fakat buna rağmen yaz döneminde takımdan ayrılmak istemesi nedeniyle ıslıklardan kurtulamadı.

Neymar'ın canı sıkkın: Bana her yer deplasman
banner401
banner427


PSG'nin 2017 yazında Barcelona'dan 222 milyon euro'ya transfer ettiği Neymar için zor günler devam ediyor. Dünyanın en pahalı transferi unvanını elinde bulunduran Neymar, bu unvanı kazanmasını sağlayan PSG'de olmaktan mutsuz. Yaz boyunca eski takımı Barcelona'ya dönmeyi kollayan fakat PSG'nin yüksek bonservis istemesi nedeniyle bu hayaline erişemeyen Brezilyalı, formasına kavuştuğu ilk maçta taraftarın tepkisine maruz kaldı.

Takımdan ayrılmak istemesi ve bu nedenle tepki görmesiyle ilgili maç sonunda açıklamalarda bulunan yıldız oyuncu, "Bunun taraftarlar için zor olduğunu biliyorum. Onları anlıyorum ama şu andan itibaren PSG’nin oyuncusuyum. Taraftara söyleyeceğim özel bir şey yok. Kariyerim boyunca protesto edilmeye alıştım. Artık her maç benim için deplasman olacak. Bu bir utanç. Onlara karşı yanlış hiçbir şey yapmadım. Herkesin bildiği gibi sadece ayrılmak istedim. Bunu daha önce de söyledim. Detayları konuşmak istemiyorum. Bu sayfa artık kapandı. PSG’nin bir oyuncusuyum ve sahada her şeyimi vereceğim." dedi.
Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2019, 13:23
banner218