banner158
banner218

Mustafa Cengiz: Taçtan girer, ofsayttan çıkarım!

Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz, Işık Okulları Ödül Töreni'nde açıklamalarda bulundu. Cengiz, derbi maçındaki hakem yönetimiyle ilgili "Bir taç için konuşamam. Taçtan girerim ofsayttan çıkarım. Kendimize bir ayrıcalık istemiyoruz." dedi.

Mustafa Cengiz: Taçtan girer, ofsayttan çıkarım!
banner216

Cengiz'in açıklamaları şu şekilde:

Hakemlerle ilgili görüşlerimiz vardı: Bu görüşlerimiz dile getirildiğinde 8 kulüp tepki göstermişti. Kendimiz için bir ayrıcalık istememiştik. öyle algılandı. Bir taç için konuşamam. Taçtan girerim ofsayttan çıkarım. Dün sahada kazanmayı isteyen bir takım vardı.

En başta taraftarımıza teşekkür ederim. Yarattıkları ambiyans ve katılım için. Spor bir rahatlama bir deşarj unsuru. Ben bunun şarj, gerginlik haline getirilmesine karşıyım. Dün her iki takım için de hatalar olmuş olabilir, yanlışlar olabilir. Bunun tartışmasını kamuoyu yapıyor. Kendimiz için özel bir şey istemiyoruz. Camialar arasında gerginlik olmadan, birbirine saygı duyan bir lig istiyorum.

Ben şunu söyleyeyim son düdük çalınmadan hiçbir şey demem. İnşallah hak ettiğimiz şampiyonluğa ulaşırız. Eleştirenlere saygı duyarım. Önemli olan sporun barış, kardeşlik ve dostluk içinde geçmesi.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2019, 14:27