banner339
banner313

Moustapha Fall, Lokomotiv Kuban ile el sıkıştı

Moustapha Fall'un gelecek sezon hangi takımda oynayacağı ile ilgili belirsizlik geçerliliğini koruyor ancak rotası şu anda Krasnodar gibi gözüküyor.

Moustapha Fall, Lokomotiv Kuban ile el sıkıştı
banner401
banner427

Geçtiğimiz sezon lige yeni yükselen Sakarya Büyükşehir Basketbol formasıyla başarılı performanslara imza atan ve takımının ilk playoff deneyiminde çok önemli bir rol oynayan Moustapha Fall'un bu performansı sonrası Avrupa'nın çeşitli yerlerinden takımlar 26 yaşındaki oyuncuya talip olmuştu.

Ancak Moustapha Fall'u isteyen takımlar arasında özellikle iki takım başı çekiyor ve bu takımlardan da Lokomotiv Kuban, Fransız pivotu kadrosuna katması en yakın olan takım olarak öne çıkıyor.

Rusya temsilcisinin yanı sıra ASVEL ile de görüşmeler yapan ve hatta haftanın ilk günlerinde ülkesine dönmesi beklenen Moustapha Fall, Eurohoops kaynaklarının edindiği bilgiye göre Lokomotiv Kuban ile sözlü anlaşmaya vardı.

İlerleyen süreçte bir değişiklik olup olmayacağı veya Fall'un Lokomotiv Kuban ile resmi anlaşma sağlayıp sağlamayacağı belirsizliğini korusa da Fransız oyuncu için en yakın seçenek şu anda Rus ekibi.

EuroHoops

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2018, 14:26
banner218