banner339
banner313

Menajeri açıkladı: "Gomis 5 aydır parasını alamıyor!"

Yıllık ücretine zam için olumsuz yanıt alan Fransız golcünün menajeri Mendy, "5 ay maaşını alamadı. İsteseydi FIFA'ya şikayet ederdi. Bafe, paragöz bir futbolcu değil" dedi.

Menajeri açıkladı:
banner401
banner427

Gomis'in paraya öncelik veren biri olmadığının altını çizen menajeri Patrick Mendy, "Bafe geçen sezon tam 5 ay maaşını alamadı. İsteseydi kulübü FIFA'ya şikayet ederdi. Bafe, paragöz bir futbolcu değil'' dedi.

Sakarya'ya götürülmeyen ve 'Sakat' olduğu açıklanan Fransız golcü paylaştığı bireysel antrenman videoları ile yönetime mesaj gönderdi.

DEVLER LİGİ'NE YETMEZ

Yönetimin, zam teklifine olumsuz yanıt verdiği Gomis'e bir eleştiri de teknik heyetten geldi. Sezon sonunda analiz ekibine yıldız oyuncu için rapor hazırlatan sarı-kırmızılı yetkililer, Süper Lig'in gol kralı olan Gomis'ten Şampiyonlar Ligi'nde de başarılı olabilmesi için performansını artırmasını istedi. Gomis'e, "Artık değişmelisin! Ceza sahası dışında yoksun. Daha çok mücadele etmelisin" mesajını verdiler.

ÖZBEK: YALAN SÖYLÜYOR

Galatasaray'ın eski başkanı Dursun Özbek, Sabah Gazetesi'ne iddialar ile ilgili, "Gomis'in menajeri yalan söylüyor! Sözleşmesinde her şey açık. Bu işler sözle mi yapılıyor? Yine de menajerini bana karşı doldurduklarını düşünüyorum" diye konuştu.

(Skorer)

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2018, 12:08
banner218