banner339
banner313

Mahmut Ören: 'Şampiyonluk sendromunun yeniden yaşatılmasına izin vermeyin'

Trabzonspor Denetleme Kurulu Başkanı Mahmut Ören, Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve yönetim kurulunun işlerinin daha da zorlaştığını belirterek, "Trabzonspor'un kurtuluş reçetesi, kuruluş ayarlarına geri dönülmesidir, öze dönüştür, kısaca alt yapıdan üretim" dedi.

banner362
Mahmut Ören: 'Şampiyonluk sendromunun yeniden yaşatılmasına izin vermeyin'
banner354

Trabzonspor Denetleme Kurulu olarak 8 ay önceki olağanüstü genel kurul öncesinde; ‘Deniz bitti', ‘TS ekonomisi sos veriyor', ‘Sesi yüksek olanlar değil, sözü yüksek olanlar', ‘Ya devlet başa ya kuzgun leşe', ‘Söz konusu Trabzonspor ise gerisi teferruattır' ara başlıklarıyla yaptıkları basın açıklamasında kullandıkları sözlerin ve iradenin arkasında olduklarını belirten Trabzonspor Denetleme Kurulu Başkanı Mahmut Ören, "Şükür ki, açıklamamızda da vurguladığımız üzere genel kurulda, maceraperest kişilere ve projelere itibar edilmemiş, seçimde ortak akıl ve sağduyu egemen gelmiştir. Açıklamamızda Trabzonspor'un sorunlarının çok ağır olduğunu, bu durumdan tek vücut halinde olunmasıyla kurtulabileceğimizi, Trabzonspor'un ekonomisinin taşınamayacak boyutta ve tablonun vahim ötesi olduğunu, kurtuluşun ‘Trabzonspor kuruluş ayarlarına' dönülmesiyle mümkün olabileceğini belirtmiştik. Tespitlerimizin ne derece isabetli olduğu görüldü" şeklinde konuştu.

"Trabzonspor'un ekonomik durumunun tehlike ötesi olduğunu belirtirken ülkenin ekonomik krize girebileceğini dövizin yani Dolar ve Euro'nun adeta şaha kalkar gibi uçabileceğini öngöremedik" diyen Ören, "Tespitlerimiz döviz krizinin yaşanmasından önceki tehlikeli haliydi. Dolayısıyla tespitlerimizi güncellememiz gerekirse 8 ay önceki durum ne kadar tehlike ötesiyse, şu andaki halimiz çarpı iki. Buna rağmen Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve yönetim kurulunun işleri daha da zorlaştı. 8 ay önceki tüm Trabzonsporlularının kenetlenmesi, birlik ve beraberlik halinde olunması tespitimiz, bugün daha da anlamlı ve zorunlu hale gelmiştir. Tekrar ediyorum Trabzonspor'un kurtuluş reçetesi, kuruluş ayarlarına geri dönülmesidir, öze dönüştür, kısaca alt yapıdan üretim" diye konuştu.

"Diğer kulüplerin yaşadıkları Trabzonspor'dan farklı değil"
Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2018, 15:08

banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k