banner116
banner92

Maça Çıkmadan İstifa Etti!

Elazığspor'da Kemal Özdeş de istifa etti.

Maça Çıkmadan İstifa Etti!
banner94
banner26

Vartaş Elazığspor Teknik Direktörü Kemal Özdeş, maddi sıkıntılar yüzünden istifa etti.

PTT 1. Lig ekiplerinden Vartaş Elazığspor'un devre arasında anlaştığı teknik direktör Kemal Özdeş, sözleşme imzalamadan kulüpten ayrıldı.

Vartaş Elazığspor Kulübünden yapılan açıklamada, 4 Ocak'ta anlaşma sağladıkları ve devre arası Antalya kampına katılan Özdeş'in sözleşme imzalamayarak takımdan ayrıldığı bildirildi.

Özdeş ve ekibine başarı dilenen açıklamada, "Yeni bir teknik direktör ile anlaşıncaya kadar takımımızın başında gençlik gelişim teknik sorumlumuz İlhan Aydın yer alacaktır" denildi.

Teknik direktör Özdeş de Vartaş Elazığspor Teknik Direktörlüğü için yapılan teklifi büyük bir heyecanla kabul ettiğini anımsattı.

İkinci yarı için kadro planlaması yaparken 5 oyuncu transfer etmeyi düşündüklerini, fakat kampa katıldıktan iki gün sonra iki dönem transfer yasağının geldiğini belirten Özdeş, "Hemen bizden ayrılmak isteyen oyuncuları geri çağırdık. Bu süreçte kadromuzda yer almasını istediğimiz Serdar Özbayraktar'ı tutamadık. Yabancı oyuncularımızdan Tom ve Cleyton dışında tüm oyuncularımız kampa katıldı ve çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdik" diye konuştu.

"MADDİ SORUNLARIN ÇÖZÜLMEMESİ MOTİVASYONU BOZDU"

Ligin ilk yarısında bu oyuncuların takımı lider yaptığını ve ikinci yarıda da aynı başarıyı göstereceklerine inancının tam olduğunu ifade eden Özdeş, şunları kaydetti:

"Ancak futbolcularımızın ligin ilk yarısından kalma maddi problemlerinin çözülememesi takımımın motivasyonunu bozdu. Bu problemlerin çözülmesi için son ana kadar bekledim. Başkanımız maddi problemleri çözmek için büyük çaba sarfederken yalnız kaldığı düşüncesindeyim. Son ana kadar sözleşme imzalamadım. Dün gece başkanımıza sözleşme imzalamayacağımı ifade ettim. Büyük ümitlerle geldiğim Vartaş Elazığspor'dan ayrılmak zorunda kaldım. Tüm Elazığ ve Elazığspor camiasının beni anlayışla karşılayacağını umuyorum. Elazığspor büyük bir camia ve büyük bir takım. Elazığ halkı Vartaş Elazığspor için kenetlenirse başarılı olacağına inanıyorum. Vartaş Elazığspor'a bundan sonraki süreçte başarılar diliyorum."

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2016, 17:27
banner118