banner158

İzlanda'da büyük skandal! A Milli Takım...

EURO2020 Elemeleri'ndeki 4. maç için İzlanda'ya giden A Milli Takım'a İzlanda'da pasaport girişinde adeta işkence çektirdi. 1,5 saat bekletilen Milli takımda kaptan Emre Belözoğlu ve Burak yılmaz duruma tepki gösterdi.

İzlanda'da büyük skandal! A Milli Takım...
banner152

Fransa'yı 2-0 yenen A Milli Takım, yarın oynayacağı maç için İzlanda'ya gitti. Kafile İzlanda'ya girişinde polis tarafından havaalanında 3 saat bekletildi. Milli futbolcular yaşananlara tepki gösterdi. 

Ay-yıldızlılar İzlanda ile yapacakları maç için özel uçakla Konya'dan Keflavik'e gitti. 

 PASAPORT KONTROLÜNDE YAKLAŞIK 3 SAAT BEKLETİLDİ

Kafile yaklaşık 6 saatlik yolculuk sonrası İzlanda'ya ulaştı. Ancak Millilerin ülkeye girişinde tatsızlık yaşandı. Kafile pasaport kontrolünde yaklaşık 3 saat bekletildi. 

Futbolcular olaya tepki gösterirken, krizin çözülmesiyle ay-yıldızlılar karayoluyla reykavik'e geçti. 

BURAK YILMAZ İSYAN ETTİ

Burak Yılmaz, İzlanda'daki skandalı sosyal medya hesabından duyurdu. 

Reykjavik yakınlarındaki Keflavik Havalimanı'ndan paylaşım yapan Burak Yılmaz, "6.5 saat yolculuk yaptık. 3 saattir bekliyoruz. Bizi İzlanda'ya almıyorlar. Böyle bekliyoruz 3 saattir ve bizi almıyorlar." ifadelerini kullandı. Daha sonra yıldız futbolcumuz, basın mensuplarına, "Saygısızlık bu! 3 saattir orada bekliyoruz. Herkesin çantasını alıyorlar. Teker teker geçiyorlar. 6.5 saat uçtuk, 3 saat bekliyoruz. Hala gelemeyen arkadaşlarımız var." dedi.

BİZİM ÜLKEMİZE KURBAN OLSUNLAR

Kaptan Emre Belözoğlu da "Ben bir şey söylemek istemiyorum. Bizim ülkemize kurban olsunlar. Gereğini açıklarlar. Ne yazık ki evet, indiğimizden itibaren içeride gereksiz fazla arama yapıldı." diye konuştu.

Milli Takım, İzlanda maçı öncesi son çalışmasını bugün 21.45’te yapacak. Antrenman öncesi saat 21.15’te teknik direktör Şenol Güneş ve bir milli futbolcu basın toplantısı düzenleyecek. 

Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu'nda 3'te 3 yapan ve 9 puanla lider olan Milliler, İzlanda ile yarın 21.45'te karşılaşacak.

Aydınpost ANDROID'de TIKLA YÜKLE!   Aydınpost APPSTORE'da TIKLA YÜKLE!

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 09:23
banner94