banner158
banner218

İşte Şenol Güneş'in milli takımdaki yardımcıları

Milli takımda Lucescu'yla yolların ayrılmasının ardından takımın başına geçmesine kesin gözüyle bakılan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in yardımcıları bile belli oldu.

İşte Şenol Güneş'in milli takımdaki yardımcıları
banner216

A Milli Futbol Takımı'nda geçtiğimiz günlerde hareketli anlar yaşandı. Teknik direktör Mircea Lucescu ile yollarını ayırdıklarını açıklayan Türkiye Futbol Federasyonu'nun, yeni isim olarak Şenol Güneş'le görüştüğü ve büyük ölçüde anlaşma sağlandığı öğrenilmişti.

YARDIMCILARI BİLE BELLİ

Şu sıralar Beşiktaş'ın başında olan ve iki takım çalıştırmayacağını belirten Şenol Güneş'in yardımcılarının bile belli olduğu öğrenildi. Siyah beyazlılara geldiği zaman yardımcısı olan Tamer Tuna ile şu sıralar tecrübeli teknik adamın Beşiktaş'ta yardımcılığını yapan Şeref Çiçek'in, Şenol Güneş'e A Milli Takımı'nda da destek verecekleri öğrenildi.

TAYFUR HAVUTÇU GENEL MENAJER

Mircea Lucescu'nun yardımcılığını yapan ve Rumen teknik adamla yolların ayrılmasından sonra şu sıralar takımın başında olan Tayfur Havutçu'nun da Milli Takımlar Genel Menajeri olması gündeme geldi. Havutçu'nun özellikle gurbetçi oyuncular ile aynı dili konuştuğu için böyle bir talep olduğu ortaya çıktı.

ORHAN YILDIRIM

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 12:51