banner4

Henry Onyekuru: 'Galatasaray beni tutmak istiyor'

Galatasaray'ın yıldızı Henry Onyekuru önümüzdeki sezonla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Nijeryalı isim, "Galatasaray'ın beni takımda tutmak istediği doğru" ifadelerini kullandı.

Henry Onyekuru: 'Galatasaray beni tutmak istiyor'
banner26

 
Geçtiğimiz yaz Everton'dan Galatasaray'a kiralanan Henry Onyekuru'nun önümüzdeki sezon takımda kalıp kalmayacağı konusunda önemli gelişmeler yaşanıyor. Nijeryalı futboclusu, ülkesinde Football Live adlı internet sitesine açıklamalarda bulundu.
 
"Gerekli kararları menajerim alıyor"
"Hâlâ Everton'ın oyuncusuyum. Kulüple masaya oturmadan sezonu iyi bir şekilde bitirmek istiyorum ve şu an yalnızca buna odaklanmış durumdayım. Kariyerimde daha ilerilere gidebilmek için gerekli kararları menajerim alıyor" 
 
"Galatasaray beni tutmak istiyor"
Geleceği hakkında menajeriyle konuşacağını belirten Onyekuru, "Galatasaray'ın beni takımda tutmak istediği doğru. Şu anda Galatasaray'da oynamanın tadını çıkarıyorum. Taraftarlar da bize inanılmaz bir destek veriyor. Ancak daha önce de söylediğim gibi hâlâ Everton'ın oyuncusuyum ve neler olacağını hep birlikte göreceğiz." şeklinde konuştu.
 
Öte yandan haberde Sarı Kırmızılı yönetimin yıldız ismi takımda tutmak için 800 bin euro olan maaşını iki katına çıkarmayı teklif ettiği belirtildi. (Fanatik)
 
 

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2019, 00:57

banner77

banner76