banner158
banner218

G.Saray'ın Avrupa maçları için dev forma sponsoru

Galatasaray, bu sezon Avrupa Kupaları'nda giyeceği formaların sponsorluğu için THY ile anlaşmaya varıldığını duyurdu. Yapılan anlaşma çerçevesinde Galatasaray, bu sezon Avrupa kupalarında oynayacağı karşılaşmalarda THY logolu forma ile boy gösterecek.

G.Saray'ın Avrupa maçları için dev forma sponsoru
banner216


Türk Hava Yolları'nın (THY), Galatasaray Futbol Takımı'nın bu sezon Avrupa kupalarında oynayacağı maçların forma sponsoru olduğu bildirildi. 

Galatasaray Kulübünün internet sitesinde yer alan açıklama şu şekilde; 

"Kulübümüz ile Türk Hava Yolları arasında yapılan anlaşmaya göre Futbol Takımımız, bu sezon Avrupa kupalarında oynayacağı karşılaşmalarda Türk Hava Yolları logolu forma ile boy gösterecek.

2019-20 sezonunda Real Madrid, Paris Saint Germain ve Club Brugge ile UEFA Şampiyonlar Ligi A Grubu’nda mücadele edecek olan Takımımız, bir yıl boyunca Avrupa kupalarında oynayacağı maçlarda Türk Hava Yolları logosunu formasında taşıyacak.

Futbol Takımımız, 18 Eylül Çarşamba günü saat 19:55’te Jan Breydel Stadyumu’nda Belçika temsilcisi Club Brugge ile oynayacağı müsabakadan itibaren Türk Hava Yolları logolu formasıyla UEFA Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edecek ve seyahatlerini de yine bayrak taşıyıcı havayolu ile gerçekleştirecek."

 
Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2019, 15:45