banner339
banner274

Galatasaray'dan resmi açıklama: Podolski kendisi ayrılmak istedi

Galatasaray Futbol A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, Radyospor'da Özgür Sancar'a gündeme dair çok önemli açıklamalar yaptı. İşte Levent Nazifoğlu'nun açıklamaları:

Galatasaray'dan resmi açıklama: Podolski kendisi ayrılmak istedi
banner401
banner427


"Antalyaspor karşılaşması zor bir maç olacak. 3 puanla ayrılacağımızı düşünüyorum. Podolski'ye Çin'den teklif gelmeyince 2.6 milyon Euro'ya Japonya'ya gitmek zorunda kaldı. Kendisi ayrılmak istedi. Çin Kulübü ciddi davranmadı eğer transfer gerçekleşseydi Galatasaray 7 milyon Euro kazanacaktı.
Sneijder'in ayak kemik ucunda kanama olmuş. Bende Florya'ya gidiyorum detaylı bir şekilde öğreneceğim"

 

"Kesinlikle Igor Tudor'un raporu olmadı. Tudor maç maç bakıyor. Sezon sonu mutlaka ortaya bir bilanço çıkacaktır. Hocanın planı var bizimde planımız var. Hoca ile Sneijder arasında en ufak bir problem yok. Hocanın tarzı idmanı seviyor. Sneijder'in beni de kadroya alma iddiaları kesinlikle gerçek dışı.
Futbolcu böyle bir restte bulunabilir mi? Hoca çok disiplinli, sezonun ortasında geldiği için planlar doğrultusunda önüne bakıyor"

 

"Tudor ile sözleşmemizde başarıya endeksli bir şey yok. Tudor'un sezon sonu gitmesi söz konusu değil. Mukavelesinde özel primi var. O da ilk 2 'de yer alırsak.
Şu anda ligde Beşiktaş şanlı bir durumda fakat Galatasaray bu ligde hiçbir zaman havlu atmaz. Önündeki takımla aranda 10 puan varsa hem kazanman hemde rakiplerin puan kaybetmesi lazım"

"Gazetelerde çıkan "Tudor Mehmet Özbek ve Levent Nazifoğlu'nu istemiyor" iddiaları kesinlikle doğpru değil, bunu yazan yalancıdır. Mali kurulda korkumuz yok. Avrupa kupasına gitmek için bir sıkıntı görünmnüyor"

"Bruma'dan memnunuz idmanlarda çok çalışıyor. Bruma ile sözleşmeyi yenilemeyi düşünüyoruz. Son olaydan sonra aramızdaki güven alışverişinden dolayı 1 ay bekleme kararı aldık. Ama önümüzdeki dönemde yeni sözleşme yapacağız. Sezon sonunda gelen teklifleri değerlendireceğiz"
 

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2017, 17:21
banner218