banner4

Galatasaray'da yüzler gülüyor

Yönetimle muhalefet arasındaki krizin atlatılması, gecikmiş alacakların ödenmesi, şampiyonluk yarışında iplerin tekrar Galatasaray'ın eline geçmesi, ligin bitimine 5 hafta kala Florya'daki havayı tamamen değiştirdi.

Galatasaray'da yüzler gülüyor
banner26

Cim Bom'da yüzler gülüyor...

Kısa bir süre öncesine kadar şampiyonluk yarışından kopması an meselesi olan, yönetimle muhalefet arasında yaşanan ibrasızlık oylaması nedeniyle krize giren ve sporcu alacaklarının ödenmemesi sonrası sıkıntılı dolu günler geçiren Galatasaray'da hava tamamen değişti.

Yönetim krizinin mahkeme yoluyla atlatılması ve ertelenmesi, gecikmiş alacakların şahsi kefaletlerle ödenmesi, son olarak da şampiyonluk yarışında iplerin tamamen Galatasaray'ın eline geçmesi, Florya'da keyifleri yerine getirdi.

Hem tesiste hem de dışarıda...

Tüm futbolcuların şampiyonluk havasına girdiği, hem tesislerde hem de dışarıda yenen yemeklerde herkesin bir sonraki maçı konuşarak birbirini motive ettiği belirtiliyor.

Kriz günlerinin ardından ortaya çıkan bu tablo, en çok da Fatih hocayı memnun ediyor.

Aslan bugün devam edecek

Kayserispor galibiyeti sonrası kupadaki Yeni Malatyaspor sınavının hazırlıklarına başlayan Galatasaray, dünü izinli olarak geçirdi. Sarı-Kırmızılılar, kupa mücadelesinin provasına bugün kaldığı yerden devam edecek.

Takım yarın sabah yapılacak antrenmanın ardından yola çıkarak Malatya'da kampa girecek.

Fatih hoca yarınki idman öncesinde kamp kadrosunu açıklayacak.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2019, 07:11