banner339
banner274

Galatasaray'a geri dönen Fatih Terim'den ilk açıklama

Galatasaray Kulübü'nün yeni başkanı Burak Elmas, teknik direktör Fatih Terim’in Sarı Kırmızılı takımın başında göreve başlayacağını duyurdu, tecrübeli futbol adamından ilk açıklama geldi. Sosyal medya hesabından Burak Elmas'ın attığı tweeti alıntılayan Terim, ''Her zamanki heyecanla, iİlk günkü gibi'' notunu düştü.

Galatasaray'a geri dönen Fatih Terim'den ilk açıklama
banner401
banner427


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Galatasaray Kulübü'nün yeni başkanı Burak Elmas, teknik direktör Fatih Terim’in yarın (21 Haziran Pazartesi) Sarı Kırmızılı takımın başında göreve başlayacağını duyurdu. Elmas, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Hocamızla görüştük, yarın sabah takımının başında, evimiz Florya’da idmanlara başlayacak. Galatasaray’ın teknik direktörü Galatasaraylı Fatih Terim’dir. Mazbata, mukavele, ve seremoni ile kaybedecek 1 dakikamız bile yok. Yapacak çok işimiz var ve birlikte çok şey başaracağız." ifadelerini kullandı.

Teknik direktör Fatih Terim'den de bu gelişmenin ardından sosyal medya hamlesi geldi. Saat 19.05'te Burak Elmas'ın attığı tweeti alıntılayan Terim, ''Her zamanki heyecanla, iİlk günkü gibi'' notunu düştü.Fatih Terim, notuna Sarı Kırmızılı renkli kalpler de ekledi. Tecrübeli hocanın bu gönderisi kısa süre içerisinde Galatasaraylı taraftarlar tarafından beğeni ve gönderi yağmuruna tutuldu.

banner218