banner339
banner391
banner313

Flaş Marek Hamsik'i yorumu: Türkiye'de büyük işler yapar

Slovak yıldız Marek Hamsik ile anlaştığını KAP'a bildiren Trabzonspor'un yakında yıldızı Türkiye'ye getirip anlaşma imzalaması bekleniyor. Hamsik ile ilgili eski takım arkadaşı Gökhan İnler

Flaş Marek Hamsik'i yorumu: Türkiye'de büyük işler yapar
banner353


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Trabzonspor, 33 yaşındaki futbolcu Marek Hamsik\'i transfer ederek büyük bir yankı uyandırdı. Transferin gerçekleşmesinden sonra bazı kesimler futbolcunun yaşı üzerinden eleştirilerde bulundu. Konuyla ilgili olarak Marek Hamsik\'in eski takım arkadaşı Gökhan İnler konuştu.

Fanatik'e açıklamalarda bulunan İnler'in Hamsik ile ilgili sözleri şöyle;

"Sakin bir kişilik ama lider ruhludur. Yaşına kimse takılmasın, çünkü gerçek bir profesyoneldir. Süper Lig’de çok rahat oynar. Uyum sorunu da çekmez. Trabzonspor taraftarı çok ateşli ama o, Napoli’den bu atmosferlere alışık. Taraftardan olumlu etkilenir. Her yönüyle 4x4’lük bir transfer. Yaşına kimse takılmasın, ben 36 yaşındayım, Adana Demir sözleşmemi uzattı. Kendine bakan futbolcu her yerde her yaşta oynar. Hamsik uyum sorunu da çekmez. Abdullah Avcı’yla da iki sene çalıştım, ikisini de tanıdığım için söylüyorum; çok iyi anlaşırlar. Hamsik zaten problemli biri değil, hemen ortama alışır."
banner218

banner344

banner394

banner343

banner393

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k