banner339
banner274

Flaş gelişme! Hamit Altıntop, Joachim Löw ile görüştü iddiası...

A Milli Futbol Takımı'ndan sorumlu yönetim kurulu üyesi olan Hamit Altıntop'un ünlü Alman teknik adam Joachim Löw ile görüştüğü iddia edildi.

Flaş gelişme! Hamit Altıntop, Joachim Löw ile görüştü iddiası...
banner401
banner427


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Eski Almanya A Milli Takım teknik direktörü Joachim Löw'ün yaşadığı kent olan Freiburg'ta bulunan ve Alman teknik adama çok yakın olan isimlerden Ali Polat, TFF yönetim kurul üyesi ve 3-4 yöneticinin Löw'le görüşmek üzere Almanya'ya geldiğini söyledi.  

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Ali Polat, "A Milli Futbol Takımı'ndan sorumlu Hamit Altıntop ve federasyondan 3-4 yönetici Freiburg'a gelerek Löw'le görüştüler. Görüşme olumlu geçmiş; ama küçük pürüzler olmuş. Akıllarında Okan Buruk da var; ama hatta ilginç gelecek listede Stefan Kuntz da varmış. Şu an Almanya U21 Milli Takımı'nı çalıştırıyor. Eski Beşiktaşlı futbolcu. Löw teklife sıcak bakmış ama bir takım küçük pürüzler varmış. Ama belli olmaz. Löw yarın kabul edebilir" ifadelerini kullandı.

Bir dönem Fenerbahçe ve Adanaspor'u da çalıştıran 61 yaşındaki Löw, Alman Milli Takımı ile 2014 yılında Dünya Kupası'nı kazanmıştı.


banner218