banner339
banner313

Fırtına'ya müjde üstüne müjde

Galatasaray maçında sakatlıkları nedeniyle takımdan uzak kalan Gervinho ve Djaniny’den güzel haber geldi. İki oyuncunun da Kasımpaşa karşısında forma giyebilecekleri belirtildi. Sağlık ekibinden gelen bilgi teknik heyeti sevindirdi

Fırtına'ya müjde üstüne müjde
banner401
banner427


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Trabzonspor’da takımın iki önemli ismi Gervinho ve Djaniny sakatlıkları nedeniyle Galatasaray’la oynanan kritik karşılaşmada forma giyememişti. Sağlık ekibinin çabalarına rağmen yetiştirilemeyen iki oyuncunun önceki gün yapılan son tetkiklerinden müjde gibi haberler geldi. Gervinho ve Djaniny bugünden itibaren tamamen takımla birlikte çalışabilecek. İki oyuncunun da Kasımpaşa ile deplasmanda oynanacak olan karşılaşmada forma giymelerinde bir sakınca görünmüyor. Gelen haber teknik heyette de büyük sevinç yarattı. Özel programla hazırlanacak olan oyuncuların antrenman eksiklerini de giderip hazır hale gelmeleri bekleniyor.

İkisi de oynamak istiyor

Gervinho ve Djaniny’nin zorlanmaya bağlı kas sakatlıkları bulunuyordu. Gerçekleştirilen tedavi süreçleri esnasında Galatasaray maçında risk alınmaması yönünde karar alınan her iki oyuncunun da Kasımpaşa karşısında oynamayı çok istedikleri bildirildi. 
banner218