banner158

Final Four maçları hangi kanalda? Fenerbahçe - Efes kaçta?

Fenerbahçe - Anadolu Efes maçı ile Final Four 2019'da heyecan başlayacak. Final Four'un ilk randevusunda Fenerbahçe ile Efes'i karşı karşıya getirecek mücadele Beinsports 1 ve Beinsports 3 ekranlarından canlı olarak ekranlara gelecek. F4'ün ilk günündeki diğer maçta CSKA Moskova - Real Madrid karşılaşması oynanacak. O maçın ve tüm Final Four karşılaşmalarının yayın programları belli oldu.

Final Four maçları hangi kanalda? Fenerbahçe - Efes kaçta?

Fenerbahçe Beko, Anadolu Efes, CSKA Moskova ve Real Madrid'in boy göstereceği EuroLeague Final Four'da yayın programı belli oldu. F4'ün ilk gününde iki Türk temsilcisi Fenerbahçe Beko ile Anadolu Efes, açılışı yapıyor.

Fenerbahçe - Anadolu Efes maçı saat 19.00'dan itibaren Beinsports 1 ve Beinsports 3 ekranlarından canlı olarak izleyicilerle buluşacak.

Günün ikinci maçında ise CSKA Moskova ile Real Madrid kapışacak. Bu mücadele de saat 22.00'den itibaren beinsports ekranlarında olacak.

Bu maçları kazanan ekipler, 19 Mayıs Pazar günü TSİ 21.30'da oynanacak final maçında kupaya uzanabilmek için ter dökecek.

Kaybedenler ise üçüncülük maçı oynayacak. Üçüncülük karşılaşması saat 18.30'dan itibaren ekranlarda olacak.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2019, 17:38
banner192