banner158

Fikret Orman: Hedefimiz UEFA Avrupa Ligi'nde final oynamak"

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, kulübün resmi yayın organı olan Beşiktaş Dergisi'ne açıklamalarda bulundu.

Fikret Orman: Hedefimiz UEFA Avrupa Ligi'nde final oynamak

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlıların resmi yayın organı olan Beşiktaş Dergisi'nin Ağustoa ayı başyazısında camiaya seslendi. Bir sezonluk aranın ardından tekrar şampiyon olmak istediklerinin altını çizen Orman, "Yeni sezona; yeni heyecanlarla, yeni umutlarla ve tabii ki de büyük hedeflerle başlıyoruz. Şüphesiz futbol takımımıza yaptığımız en önemli takviyelerden birisi, eski futbolcularımız Guti Hernandez'i ve İlhan Mansız'ı katmak oldu. Her ikisinin de takımımıza büyük katkı vereceğini düşünüyorum. Bir sezon ara verdikten sonra tekrar şampiyonluk kupasını müzemize kazandırmak istiyoruz. UEFA Avrupa Ligi'nde de final oynama hedefimiz ile ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğimize yürekten inanıyorum. Büyük hedeflerimizin olduğu bu sezonda tüm takımlara başarılar dilerken; mücadelenin fair-play çizgisinden hiç ayrılmamasını, hak edenin kazandığı bir sezon yaşanmasını temenni ediyorum" ifadesini kullandı.

Sözlerine devam eden Başkan Fikret Orman, "115 yıldır şerefle, onurla ve gururla taşıdığımız formamızın, tüm Beşiktaşlılar için önemi büyüktür. Bu nedenle 2018-19 sezonu formalarımızı hazırlarken Kartal Yuvası ekibimiz ve sponsorumuz adidas ile titiz çalışmalar yaptık. Beşiktaşımıza layık üç ayrı dizayndaki forma ile sizlerin huzuruna çıktık. Bu formaların her birini şahsen çok beğendim. Sizlerin de yeni sezon formalarımızı beğendiğinizi umuyor; tıpkı tanıtım sürecinde dile getirdiğimiz gibi saygıyla, aşkla, hoşgörüyle, vicdanla, yani Beşiktaş'ı Beşiktaş yapan değerlerle birlikte, sadece maç günlerinde değil, günlük hayatlarınızda da yeni sezon formalarını üzerinizde gururla taşımanızı temenni ediyorum" şeklinde konuştu.

Son olarak Onursal Başkan Süleyman Seba'ya da değinen Orman, "Beşiktaş'ı, Beşiktaşlılık duruşunu sadece bizlere değil, tüm spor camiasına anlatan; aynı hassasiyeti, aynı duyguyu ve aynı duruşu bizlere emanet eden Onursal Başkanımız Süleyman Seba'yı vefatının dördüncü yılında saygı ve sevgiyle anıyorum" diyerek sözlerini noktaladı.

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2018, 13:36
banner192