banner339
banner313

Fenerbahçe'de yara sarmak için hedef 3’te 3

Hazırlık maçları, Play-Off ve Süper Lig’in ilk 3 haftasında fırtına gibi esen Fenerbahçe’de Sivas beraberliği ile başlayan düşüş sürüyor. Kanarya’da gözler Giresunspor, Hatayspor (D) ve Olimpiakos maçlarına çevrildi. Hedef 3’te 3’le yaraları sarmak.

Fenerbahçe'de yara sarmak için hedef 3’te 3
banner448
banner451


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Hazırlık maçları, Play-Off ve Süper Lig’in ilk 3 haftasında fırtına gibi esen Fenerbahçe’de Sivas beraberliği ile başlayan düşüş sürüyor. Frankfurt maçında zirve yapan futbol Başakşehir maçında yorgunluğa dönüşünce yenilgi kaçınılmaz oldu. Kanarya’da gözler Giresunspor, Hatayspor (D) ve Olimpiakos maçlarına çevrildi. Hedef 3’te 3’le yaraları sarmak.

Sakatlar yetişmiyor

Fenerbahçe’de sakat futbolcular İrfanCan Kahveci, Tisserand, Sosa, Nazım ve Zajc’ın Giresunspor ve Hatayspor maçlarında oynamalarının zor olduğu açıklandı. Sağlık ekibi tarafından tedavileri devam eden oyuncuların hafta içi mesaisini de dinlenerek geçirecekleri kaydedildi.

Stoperde aynı 3’lü devam

Yaz kampından beri takımı 3’lü savunma sisteminde oynatan teknik direktör Vitor Pereira, bu dizilişten vazgeçmeyi düşünmüyor. Portekizli hoca, Giresunspor mücadelesinde farklı bölgelerde ciddi bir rotasyon yapmaya hazırlanırken, savunmada ise aynı 3’lüyü oynatacak. Tisserand’ın sakatlığında yine Szalai-Serdar Aziz-Min Jae Kim üçlüsü sahada olacak.
banner218