banner339
banner313

Fenerbahçe'de gözaltı şoku!

Fenerbahçe Futbol Takımı malzemecisi Dursun Çetin 2009 yılında bir kız yardımda bulunduğu için ifade vermeye çağırıldı. Daha sonra bu yurt hakkında suç duyurusunda bulunan Dursun Çetin'in tedbir amaçlı pasaportu iptal edilen ve bu durumdan haberi olmayan

Fenerbahçe'de gözaltı şoku!
banner401
banner427

Samsun Alaçam doğumlu olan Fenerbahçe malzemecisi Dursun Çetin 2009 yılında burada bulunan bir kız yurduna yardımda bulundu. Temmuz ayında yapılan darbe girişimi sonucu bu yurtta yapılan incelemede tüm bağış yapanlar ifadeleri alınmak üzere çağrıldı ve ardından bilgilerine başvurulmak üzere serbest bırakıldı.

Fenerbahçe malzemecisi Dursun Çetin de bunun üzerine bu yurt hakkında kendisinin bilgisi olmadan kayıt tutulduğuna gerekçesiyle savcılığa suç duyurusunda bulundu. Ancak pasaportunun tedbir amaçlı iptal edildiğinden bilgisi olmayan Çetinfutbol takımı Odessa'ya giderken pasaportunun iptal edildiğini öğrendi ve uçağa binemedi.

ÇALIŞANLAR GÜVENLİK SORUŞTURMASINDA GEÇMİŞTİ
Gözaltına alınmayan Çetin'e yeniden pasaport başvurusunda bulunması gerektiği belirtildi. Bu arada Fenerbahçe Kulübü bundan bir süre önce kulüpte çalışan tüm çalışanları ve dışarıdan çalışan taşeronları devlete bildirerek güvenlik soruşturmasından geçirmişti. Sarı lacivertliler bu soruşturmada tüm çalışanları güvenlik soruşturmasından başarı ile geçince hiç kimse ile yolları ayırmamıştı. 

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2016, 17:43
banner218